pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 20 lutego 2011
  • wyświetleń: 3311

Mocny koncert w Stodole

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Club Stodoła" podaj

Za nami:

Zespoły Alpatraum i Circle of the Reddust zagrają w niedzielę w pszczyńskiej Stodole. Początek o godzinie 19.00. Bilety w cenie 5 zł.

Mocny koncert w Stodole


Zespół Alpatrum powstał w roku 2007r. w Siemianowicach Śląskich na rzecz grania szeroko pojętego thrash metalu. Pierwotny skład stanowili: Maciej Breguła(wokal, gitara), Paweł Prusek(gitara), Maciej Guzy(bas) i Paweł Nosek(perkusja). W tym składzie zespół zagrał 14 koncertów.

Po prawie roku wspólnego grania z kapelą rozstał się Maciej Breguła, a dwa miesiące później odszedł Paweł Nosek, który szybko został zastąpiony przez Michała Nowaczyka. Przez pewien czas w kapeli grał również Kamil Uziębło jako gitarzysta solowy. Z powodu trudności ze znalezieniem wokalisty za mikrofonem stanął Paweł Prusek. Od tej pory zespół działał jako trio skłaniając się powoli ku brutalniejszym odmianom thrashu jak Testament, Slayer lub Pantera.

Po niemalże roku do Alpatraum dołączył Michał Jędrszczyk, obsadzając dość długo puste stanowisko drugiego gitarzysty. Styl, jaki obecnie prezentuje Alpatraum to zespolenie ciężkości thrashu z naleciałościami southern rocka.

Skład zespołu: Paweł Prusek – wokal, gitara, Michał Jędrszczyk – gitara, Maciej Guzy – bas i Michał Nowaczyk – perkusja.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Club Stodoła

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Club Stodoła" podaj