pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 20 lutego 2011
  • 9 marca 2011
  • wyświetleń: 22315

Nasi w X Factor i Bitwie na głosy

Podczas minionego weekendu mieliśmy sporo pszczyńskich akcentów w telewizji. Zaczęło się od sobotniej emisji Kuchennych rewolucji w TVN, gdzie zaprezentowała się restauracja Kuchnia i Wino. Potem w premierowym odcinku muzycznego show programu TVP2 - Bitwa na Głosy, mogliśmy zobaczyć Mirka Lazarka z Kobióra. Natomiast w niedzielę w programie X Factor w TVN wystąpił dyrektor Pszczyńskiego Centrum Kultury Michał Czernek wraz z zespołem Avocado.

mirek lazarek,bitwa na głosy
Drużyna Piotra Kupichy z programu Bitwa na głosy. W górnym rzędzie, trzeci od lewej - Mirek Lazarek


michał czernek,avocado,x-factor
Kadr z pierszego odcinka X Factor. Na zdjęciu zespół Avocado tuż po głosowaniu jury. Drugi z lewej - Michał Czernek


To jednak nie koniec występów naszych krajanów. Mirka Lazarka, wokalistę i lidera rockowej grupy Strefa, a także Marcina Weidemana z Suszca, nauczyciela WF-u, występującego z zespołem Random Elems, zobaczymy w "Bitwie na głosy" ponownie za dwa tygodnie. Obaj znaleźli się bowiem w 16-sto osobowej drużynie Piotra Kupichy z zespołu Feel, która rywalizuje z innymi siedmioma ekipami pod przewodnictwem gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Michał Czernek z zespołem Avocado dostał się z kolei do następnego etapu muzycznego programu TVN - X Factor. Zespół co prawda nie otrzymał pełnego poparcia jury programu (Maja Sablewska stwierdziła, że tego typu grupa istnieje już na polskiej scenie muzycznej), jednak głosy dwóch pozostałych członków jury - Kuby Wojewódzkiego i Czesława Mozila przesądziły o dalszej przygodzie Avocado w programie.

Trzymamy kciuki w kolejnych odcinkach.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.