pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 18 lutego 2011
  • wyświetleń: 2398

Warsztaty w Suszcu: Być kobietą

Za nami:

Gminna Biblioteka Publiczna w Suszcu zaprasza wszystkich chętnych na warsztaty "Być kobietą... kobieta w różnych kulturach", które odbędą się 8 marca o 17.00.

W programie spotkania prezentacja multimedialna, w czasie której prowadzący - Anna Czapek i Piotr Mojżyszek z Chybia, opowiedzą nam o przesłaniach Koranu - jakie prawa ma kobieta a jakie mężczyzna? Czy kobiety muszą nosić czador, burkę przez cały czas? Czy mogą wyjść na plażę? Dowiemy się nieco więcej o gejszach i Cygankach, o tancerkach brzucha i o „białych liliach”, zobaczymy, jak żyją kobiety w Chinach, posłuchamy, jak to jest z równouprawnieniem kobiet w Europie i na całym świecie.

Równocześnie prowadzone będą warsztaty malowana henną, podczas których każdy samodzielnie zrobi swój tatuaż, panie czeka także degustacja wietnamskiej zielonej herbaty. Wstęp wolny, bez ograniczeń wiekowych.

new / pless.pl, źródło: GBP Suszec

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.