pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 21 lutego 2011
  • wyświetleń: 5872

Głodni z drogi... idą pierogi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Planeta Smaku" podaj

Za nami:

Nowość w Planecie. Smaczne Pierogi w różnych wariantach. Już dziś zmów Pierogowe Danie przygotowane przez naszych kucharzy. Planeta Smaku zaprasza do składania zamówień, tel 32 447-00-00, www.planetasmaku.net.

Głodni z drogi... idą pierogi


Głodni z drogi, idą pierogi

Planeta Smaku Catering to grupa ludzi z ogromną pasją do gotowania. Jako miłośnicy gotowania postanowiliśmy zaoferować naszą wizję kuchni wszystkim spragnionym dobrego smaku.

Proponowane potrawy to tylko fragment naszej oferty cateringowej. Każdorazowo przygotowujemy indywidualną ofertę na podstawie rozmowy telefonicznej lub spotkania z Państwem. W przypadku kompleksowego przygotowania imprezy konieczna jest wizja lokalna - sporządzamy wtedy Państwa "listę życzeń". W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz gotowych rozwiązań uświetniających Państwa przyjęcie.

Gotujemy dla Państwa w godzinach od 11.00 - do 20.00 w każdy dzień tygodnia, w tych godzinach również realizujemy dostawy. W soboty i niedziele obsługujemy wcześniej zarezerwowane przyjęcia.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Planeta Smaku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Planeta Smaku" podaj