pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 20 lutego 2011
  • wyświetleń: 7815

Koncert dla OMBR w PCKulu

Za nami:

Dyrekcja, pracownicy i przyjaciele Ośrodka Matka Boża Różańcowa z Pszczyny i Woli zapraszają na koncert zatytułowany „Ole naszych serc” który odbędzie się 3 marca w Pszczyńskim Centrum Kultury o godzinie 18.00.

Koncert dla OMBR w PCKulu


Koncert dla OMBR w PCKulu


Zaśpiewają i zagrają dla Państwa pracownicy, wolontariusze i przyjaciele Ośrodka. Koncert poprowadzi dla Państwa Jarosław Folek – Wicedyrektor Ośrodka jak i Kierownik ŚDS w Woli. Koncert będzie swoistą podróżą po naszych sercach – każdy solista zaśpiewa bliskie dla siebie utwory.

…i może ktoś zapyta, po co to? A my odpowiemy:, „…bo kochamy śpiewać i grać – każdy jak umie, każdy wprost z serca. Bo kochamy naszych podopiecznych, nasz Ośrodek. Chcemy pomóc, wymyśliliśmy taki sposób. Poświęciliśmy wiele pracy, ale i wiele radości. Liczymy na Państwa współudział …dziękujemy.

Zaśpiewają: Magda Famulok, Urszula Stalmach, Bernadeta Jonkisz, Piotr Fydrych, Beata Doering, Agnieszka Antecka, Sylwia Żelazo, Szymon Szczepańczyk oraz Jarosław Folek. Aranżu wybranych utworów podjęli się Paweł Kukla i Szymon Szczepańczyk. Na scenie staną dwa odrębne zespoły. Pierwszy zespół w składzie: Paweł Kukla instrumenty klawiszowe, Kajtek Adamczyk – perkusja, Arek Pieronek – gitara basowa, Michał Wala – gitara elektryczna.

W skład drugiego zespołu wchodzą między innymi pracownicy i wolontariusze Ośrodka na czele z Szymonem Szczepańczykiem, który zagra na: kontrabasie, ukulele, gitarze akustycznej, flecie poprzecznym. Muzycznie towarzyszyć mu będą: Stanisław Kokot – akordeon i kontrabas, Bernadeta Jonkisz – gitara akustyczna, Szymon Gabryś – djembe. Gościnnie zagrają z nami: Darek Grajcarek - trąbka oraz Tomek Marzec – skrzypce.

Koncert dla OMBR w PCKulu · fot. Martyna i Bartosz Koźmin


Koncert będzie zbiórką publiczną w formie sprzedawanych cegiełek oraz zbierania ofiar do puszek kwestarskich. Zbiórka ta ma na celu wsparcie zadań statutowych Ośrodka Matka Boża Różańcowa w Pszczynie. Po koncercie, podczas kiermaszu (poza zbiórką publiczną) będzie można nabyć rzeczy wykonane w ramach terapii przez naszych podopiecznych.

Cegiełki na koncert w cenie 10 zł do nabycia w Ośrodku Matka Boża Różańcowa w Pszczynie. Można dokonać rezerwacji telefonicznej pod numerem (tel.: /32/449–08–94) – od poniedziałku do piątku w godz. od 7:30 – 15:30.

Serdecznie zapraszamy
W imieniu OMBR Bernadeta Jonkisz

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.