pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 13 lutego 2011
  • wyświetleń: 3854

Święto Zakochanych w kinie Świt

Za nami:

W niedzielę, 13 lutego odbyła się druga edycja Walentynek w Kinie Świt. Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z tego wydarzenia.Podobnie jak w roku ubiegłym zakochane pary będą mogły wziąć udział w profesjonalnej sesji fotograficznej. Sesję przygotowało Centrum Fotograficzne. O godz. 16.00 rozpoczął się Walentynkowy Ogródek Operetkowy w wykonaniu Teatru Muzycznego Movimento prowadzonego przez Barbarę Bielaczyc. Potem mogliśmy zobaczyć nową polską komedię Och Karol II.

Wieczorem wystąpił Zespół Taneczny Size el, działający w Tito Dance Studio w Tychach, pod kierownictwem Dominiki Cybulskiej. Studio Dekoracji Wnętrz Alessandro zapewniło walentynkową oprawę Kina Świt, a Willa Eureka przygotowała walentynkowy catering. Całość uświetnił pokaz mody przeprowadzony przez salon Fryzjerski Vivian, Agnieszkę Huczek, Szymona Lazarek i sklep Agness Fashion.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.