pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 1 lutego 2011
  • wyświetleń: 2107

Zajęcia w PCKulu: od 3 do 85 lat

Każdego tygodnia w zajęciach Pszczyńskiego Centrum Kultury bierze udział prawie pół tysiąca osób. Najmłodszą z uczestniczek jest 3-letnia Amelia, a najstarszą 85-letnia Pani Danuta, która pobiera lekcje języka angielskiego.

Zajęcia w PCKulu: od 3 do 85 lat


Z oferty PCKulu korzysta co raz więcej mieszkańców. Statystycznie w ubiegłym roku uczestnictwo zwiększyło się aż o 163 % w stosunku do 2008 roku i o ponad 1/3 w stosunku do roku 2009. To efekt elastycznej, stale zmieniającej się palety propozycji oraz wysokiego poziomu merytorycznego instruktorów. Dobrym pomysłem okazała się organizacja zajęć poza siedzibą centrum – w Piasku i Wiśle Małej.

Prawdziwym hitem stały się zajęcia tańca nowoczesnego i hip-hopu prowadzone przez finalistkę „You Can Dance” Iwonę Tchórzewską. Dużą część kursantów stanowią osoby starsze, które uczęszczają na język angielski dla seniorów oraz zajęcia komputerowe. Jeszcze przez najbliższe dwa tygodnie można do nich dołączyć. Półtorej godzinne zajęcia językowej grupy początkującej odbywają się w każdy czwartek o 16.00, a za 18 spotkań emeryci zapłacą tylko 234 złote.

Kurs komputerowy polecamy informatycznym żółtodziobom. Z PCKulem nauczysz się podstaw Windowsa, Worda i internetu. Zapraszamy w każdy poniedziałek o 17.30, koszt kursu wynosi 176 zł.

Nowością w ofercie Pszczyńskiego Centrum Kultury będzie joga dla początkujących, której pierwsze zajęcia odbędą się w marcu. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.pckul.pl.

new / pless.pl, źródło: PCKul

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.