pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 19 lutego 2011
  • wyświetleń: 44849

Pszczyński lib-dub w Rolniczoku!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PZS nr 2" podaj

Rozstrzygnęliśmy konkurs na pierwszego profesjonalnego lip-duba w pszczyńskiej szkole! Zostanie on nakręcony w Powiatowym Zespole Szkół nr 2, czyli popularnym "Rolniczoku".

Na konkurs dostarczono cztery filmy. Każda ze szkół, Liceum im. Bolesława Chrobrego, III Liceum Ogólnokształcące, Powiatowy Zespół Szkół nr 2 i Publiczne Gimnazjum nr 4, wykazały się dużą pomysłowością i niemałym talentem. Jednak to materiał "Rolniczoka" uznaliśmy za najciekawszy.W filmie Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 wystąpiło ponad 70 uczniów, co pokazuje jak zgrana jest społeczność tej szkoły i jak potrafi współpracować przed kamerą. Za zwycięzcą przemawia również olbrzymi potencjał placówki, który został przedstawiony na filmie; park maszynowy, basen, laboratoria i dziedziniec na pewno sprawią, że lip-dub nakręcony w PZS nr 2 będzie niezwykle ciekawy.

W nagrodę w "Rolniczoku" nakręcony zostanie pierwszy profesjonalny w Pszczynie lip-dub, jego koszty produkcji weźmie na siebie portal pless.pl. Teledysk pomogą zrealizować: operator kamery z profesjonalnym sprzętem, kierownik planu i reżyser.

Uznanie należy się również pozostałym szkołom, które wzięły udział w zabawie.

Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego przedstawili materiał w postaci telewizyjnych wiadomości z życia szkoły:III LO próbowało przekonać nas bardzo dobrym montażem i filmem poklatkowym:Najmłodsi w tym gronie, gimnazjaliści z PG nr 4, pokazali na filmie jak potrafią się bawić:Lip dub to rodzaj teledysku, kręcony jednym ujęciem, w którym uczniowie (co najmniej setka) występują przed kamerą, tańczą, śpiewają, a przede wszystkim dobrze się bawią. Wszystko to dzieje się w murach szkoły. Dzięki temu jest to świetny materiał promocyjny dla szkoły, także nauczyciele i dyrekcja łaskawym okiem spoglądają na tego typu akcje.

Poniżej prezentujemy przykładowy lip duba, który nakręcił nasz operator w żorskim gimnazjum, a także zdjęcia z planu.Pszczyński lib-dub w Rolniczoku!


new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PZS nr 2

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PZS nr 2" podaj