pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 24 lutego 2011
  • 14 marca 2011
  • wyświetleń: 119838

Kuchenne rewolucje się podobały

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Restauracja Kuchnia i Wino" podaj

Za nami:

5 marca na antenie telewizji TVN o godzinie 18.00 po długim oczekiwaniu mogliśmy obejrzeć "Kuchenne rewolucje" z Pszczyny. Niezwykle popularny program, w którym Magda Gessler pomaga restauratorom był nagrywany w Restauracji "Kuchnia i Wino".Wprost: Magda Gessler o Pszczynie
Magda Gessler, fot. TVN


Tradycyjnie nagraniu towarzyszyło wiele emocji. Niekiedy było zbyt poważnie, ale prowadząca starała się rozładować napięcie i zdenerwowanie. Właściciel i załoga skakali w workach, a Jerzy Michalik "otrzymał" sarmackiego wąsa. Było też skubanie kogucich piór i mnóstwo porad. Całość podczas rewizyty zwieńczyła wyjątkowa potrawa z gęsi. Udało się, bo o przemianach, które zaszły w lokalu Magda Gessler mówiła nie tylko w tym programie, ale także przy okazji innych.

Jak możemy wywnioskować z komentarzy, a także ankiety w tym artykule odcinek spodobał się również mieszkańcom Pszczyny. Pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne, w część osób chwali restauracje za świetną wizytówkę miasta. Aż 58% (stan na 12 marca godz. 20.00) daje odcinkowi najwyższą ocenę - "super". Kolejnych 24% internautów ma podobną opinię i twierdzi, że materiał był "fajny". 9% ocenia tę część średnio i tyle samo słabo. Widać jednak po ocenach, że większość pszczynian jest dumna i zadowolona z takiej promocji miasta.

vod.onet.pl/kuchenne-rewolucje,kuchenne-rewolucje,3554,3,8877,odcinek.html class=dodaj target=_blank>Zobacz cały odcinek Kuchennych rewolucji z Pszczyny

---

7 marca na antenie TVN po raz kolejny mogliśmy obejrzeć Pszczynę. W programie "Dzień dobry TVN" o godzinie 10.15 pokazywany był nagrywany w sobotę materiał o emocjach towarzyszących "Kuchennym Rewolucjom".

Ekipa Dzień dobry TVN odwiedziła Restaurację "Kuchnia i Wino" w 5 marca. Na żywo obserwowali emocje, które towarzyszyły właścicielowi i pracownikom lokalu podczas oglądania odcinka "Kuchennych Rewolucji" ze swoim udziałem.

Olbrzymią niespodzianką była też niezapowiedziana wizyta Magdy Gessler, która wręczyła załodze restauracji tort w kształcie gęsi, pogratulowała i powiedziała, że był to jeden z jej ulubionych odcinków programu.---

Przy okazji zapraszamy także na wywiad z Magdą Gessler, nagrany podczas rewizyty w pszczyńskiej restauracji.

new

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Restauracja Kuchnia i Wino

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Restauracja Kuchnia i Wino" podaj