pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 10 września 2010
  • wyświetleń: 2567

Gdzię spędziliście wakacje?

Pszczynianie chętnie podróżują latem. Świadczą o tym między innymi licznie nadsyłane fotografie na konkurs „Najlepsze zdjęcie z wakacji 2010”. Dzięki nim możemy się dowiedzieć jakie kierunki w tym roku cieszyły się największą popularnością.

Gdzię spędziliście wakacje?
Wypoczynek w Egipcie, fot. Michał Suchy · fot. Michał Suchy


Mieszkańcy powiatu pszczyńskiego często na cel wakacyjnych wojaży wybierali kraje południowe. Duże grono podziwiało uroki Chorwacji, krajobrazy słonecznej Italii i greckie zabytki. Chętnie zaglądaliście też do Bułgarii. Niemało pszczynian odwiedziło Anglię, Szkocję i Irlandię.

Coraz popularniejsze stają się również wyprawy poza "Stary Kontynent". Kilka osób biorących udział w konkursie wolny czas spędziło w azjatyckiej części Turcji, niektórzy zachwycali się Afryką, głównie Egiptem i Tunezją.

Niemało osób na zdjęciach upamiętniło atrakcje w naszym kraju. Tradycyjnie wypoczywaliście nad Bałtykiem, na Mazurach, w Tatrach. Wielu mieszkańców Pszczyny wakacje spędziło w swoim mieście, co - jak widzimy na niektórych fotografiach - wcale nie musiało oznaczać nudy.

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.