Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 13 sierpnia 2010
  • wyświetleń: 2109

PomaU w III Programie PR

Słuchacze wtorkowej audycji Hirka Wrony w Programie 3 Polskiego Radia pt. "Czarna Noc", obok klasyków czarnej sceny mieli okazję usłyszeć kawałek "Jesteście Lepsi" pszczyńsko-żorsko-rybnickiego kolektywu PomaU.

PomaU w III Programie PR
PomaU


Nieskromnie musimy się pochwalić komentarzem do utworu ze strony prowadzącego. Fragment audycji z komentarzem Hirka i utworem "jesteście lepsi" do odsłuchania soundcloud.com/kgawliczek/pomau-w-czarnej-nocy?utm_source=soundcloud&utm_campaign=share&utm_medium=facebook&utm_content=http%3A%2F%2Fsoundcloud.com%2Fkgawliczek%2Fpomau-w-czarnej-nocy target=_blank class=dodaj>tutaj.

W najbliższym czasie odbędzie się również premiera pierwszego teledysku zespołu do utworu "Fotosynteza", w którym partię dęciaków dogrywała sekcja dęta zespołu Skankan. Realizacją klipu zajęła się grupa juzzmedia (www.myspace.com/juzzmedia)

więcej informacji na temat zespołu PomaU na:
www.pomau.pl
www.myspace.com/pomau

PomaU

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.