pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 1 września 2010
  • wyświetleń: 28941

Najlepsze zdjęcie z wakacji 2010

Fotografujesz na wakacjach? Spędziłeś tegoroczne lato w niezwykłym miejscu i upamiętniłeś to na zdjęciu? Chcesz je pokazać, a przy okazji wygrać atrakcyjną nagrodą? Rozpoczynamy konkurs na "Najlepsze zdjęcie z wakacji 2010", z nagrodą główną 1000 złotych!

Najlepsze zdjęcie z wakacji 2010
Zdjęcie z konkursu w 2007 roku, autor: Sabina Niemiec , miejsce: Egipt - Wyspa Giftun


Zgłoszenia na organizowany przez portal pless.pl konkurs można nadsyłać za pomocą specjalnie przygotowanej strony - rozrywka.pless.pl/wakacje.php target=_blank class=dodaj>tutaj. Znajdziecie ją również w serwisie rozrywka.pless.pl po lewej stronie nad listą tematów.

Spośród nadesłanych zdjęć wybranych do każdej eliminacji zostanie 30 fotografii. Spośród nich za pomocą głosowania sms wybierzecie cztery najlepsze, które przejdą do finału. Dodatkowo jedno z każdej eliminacji otrzyma "dziką kartę" od portalu pless.pl.

Czekamy na Wasze fotografie! Do każdego zdjęcia dołączona będzie informacja o autorze, krótki opis, a także lokalizacja na mapie.

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.