pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 10 lipca 2010
  • wyświetleń: 5260

W sobotę festyn w Piasku

Już w najbliższą sobotę, 10 lipca, tradycyjnie przy Ośrodku Kultury Kaniówka w Piasku odbędzie się festyn.

Początek imprezy zaplanowano na godzinę 18.00, natomiast już od 17.00 na najmłodszych czekać będą trampoliny, dmuchane zjeżdżalnie, rowerki i piłki wodne. W tym roku festyn rozpocznie się występem zespołu Pioskowianie, który zaprezentuje kilka piosenek ze swego repertuaru. Następnie strażacy z naszej OSP pokażą umiejętności wozu bojowego w symulacji akcji gaśniczej. Następnie będziemy mogli zobaczyć w jaki sposób udzielić pierwszej pomocy.

Około godziny 19.00 organizatorzy proponują występ zespołu rozrywkowego, który wprowadzi nas w klimat rytmicznej muzyki funk/hip-hop. Natomiast od godziny 20.00 odbędzie się zabawa taneczna przy muzyce zespołu Hit-Men.

Obecni będą mogli wziąć również udział w licytacji aparatu fotograficznego, z której dochód zostanie przeznaczony na budowę garaży OSP w Piasku. Na miejscu będzie można zakupić jedzenie przygotowane tradycyjnie przez członków Kółka Rolniczego i Koła Gospodyń Wiejskich oraz napoje serwowane przez Ochotniczą Straż Pożarną.

new / pless.pl, źródło: www.piasek.one.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.