pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 9 listopada 2006
  • wyświetleń: 3374

Henryk Studzieński na czacie

Henryk Studzieński, obecny burmistrz i kandydat na następną kadencję był gościem portalu pless.pl w dniu 9 listopada. Podczas przeprowadzonego czatu odpowiadał na pytania mieszkańców dotyczących swoich planów. Poza rozmową z mieszkańcami przedstawił się także w krótkim, minutowym nagraniu.Henryk Studzieński pochodzi z wielopokoleniowej rodziny pszczyńskiej. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, ukończył również studia podyplomowe z organizacji i kierowania w samorządzie na Uniwersytecie Warszawskim.

Pracował w pszczyńskich szkołach jako nauczyciel, dyrektor, a później jako wizytator Kuratorium Oświaty i Wychowania. Od 1990 r. bierze czynny udział w życiu samorządowym Pszczyny: radny miejski i członek zarządu miasta (1990-1992), zastępca burmistrza Pszczyny (1992-2001), radny powiatu pszczyńskiego (1998-2001), od listopada 2001 – burmistrz Pszczyny.

Przez dwa lata był także radnym sejmiku samorządowego województwa katowickiego (1996-1998). Żonaty, troje dzieci.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.