pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 7 maja 2009
  • wyświetleń: 2968

Prezentacja naszego powiatu

Starostwo Powiatowe w Pszczynie wydało film oraz folder o Powiecie Pszczyńskim w ramach projektu „Powiat Pszczyński w Euroregionie Beskidy – działania promocyjne na pograniczu polsko-czeskim” realizowanego z Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska – Rzeczpospolita Polska 2007-2013 – Mikroprojekty.Partnerami projektu jest Zespół Szkół Samochodowych w Pszczynie oraz Střední škola gastronomie a služeb we Frýdku-Místku.

Publikacje przedstawiają historię, kulturę, tradycje oraz walory turystyczne Powiatu Pszczyńskiego, a także życie i działalność placówek oświatowych Powiatu Pszczyńskiego, ich zagraniczną współpracę z partnerami biorącymi udział w wymianach międzynarodowych realizowanych na terenie powiatu.

Zrealizowany projekt współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, budżetu państwa oraz środków własnych Powiatu.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.