pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 26 września 2009
  • wyświetleń: 11508

Pszczyna: Powiatowe Święto Plonów

Przewodniczący Rady Powiatu i Starosta Pszczyński serdecznie zapraszają na Powiatowe Święto Plonów, które odbędzie się 26 września w Pszczynie na obiektach POSiR przy ul. Zamenhofa 5a.

Pszczyna: Powiatowe Święto Plonów


Dożynki rozpoczną się tradycyjnie mszą świętą, która odbędzie się w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego. Godzinę później w uroczystym korowodzie z orkiestrą KWK Pniówek uczestnicy przejdą do Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Tam czekają na nich liczne konkursy i występy.

O 13.30 na scenie pojawi się Dziecięcy Zespół Folklorystyczny "Mali Pioskowianie", a po nim zespół "Goczałkowice". Kolejnym punktem będzie przedstawienie "Wesele na Górnym Śląsku" w wykonaniu Amatorskiego Zespołu Teatralnego z Suszca. O 16.45 wystąpi Dziecięcy Zespół Regionalny "Pawłowice", a część folklorystyczną zamknie koncert Zespołu Pieśni "Kobiórzanie".

Przedostatnim punktem będzie koncert laureata tegorocznego Żubrowiska, czyli grupy Pomau, a zwieńczeniem Święta Plonów występ kabaretu "Noł Nejm".

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.