pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 29 maja 2009
  • wyświetleń: 9372

Łosoś z makaronem tagliatelle

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Restauracja Kuchnia i Wino" podaj

Szukasz pomysłu lub inspiracji na ciekawą potrawę, chcesz zaimponować bliskim lub sympatii, zastanawiasz się jak przygotować pyszny deser? Pszczyńska Restauracja "Kuchnia i Wino" przygotowała program kulinarny, dzięki któremu masz szansę stać się szefem kuchni.

Przed tygodniem rozpoczęliśmy na portalu nowy cykl kulinarny. W czwartki na pless.pl będą pojawiać się programy "Nie tylko o pomidorze na monitorze". W nich przedstawione zostaną sposoby przygotowania i przyrządzania smakowitych potraw. Sztuki kulinarnej będzie uczyć nas Restauracja "Kuchnia i Wino".

W drugim odcinku dowiemy się jak w prosty sposób przygotować pysznego łososia z makaronem tagliatelle (tzw. wstążki) oraz szpinakiem. Druga propozycja Restauracji w tym tygodniu to deser, mus z chałwy z wiśniami, który doskonale sprawdzi się jako słodki przysmak na upalne dni. Zapraszamy do obejrzenia!Jeśli brakuje Wam czasu albo chcecie sprawdzić jak smakują przedstawione na filmie potrawy, informujemy, że można znaleźć je w karcie menu Restauracji "Kuchnia i Wino" w Pszczynie.

new / pless.pl

-------------------
Restauracja Kuchnia i Wino
ul. Zdrojowa 4
43-200 Pszczyna
kuchniaiwino.com.pl/ target=_blank class=dodaj>kuchniaiwino.com.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Restauracja Kuchnia i Wino

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Restauracja Kuchnia i Wino" podaj