pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 28 października 2008
  • wyświetleń: 2471

Wycieczki ze Szkolnym Kołem Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj

W roku szkolnym 2008/2009 kontynuuje swoją działalność Szkolne Koło Krajoznawczo - Turystyczne "Diablak", działające przy Powiatowym Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie.

Wycieczki ze Szkolnym Kołem Diablak


W wycieczkach, które organizujemy w Beskid Śląski, Żywiecki, Mały a także na ściankę wspinaczkową udział bierze przede wszystkim młodzież szkół ponadgimnazjalnych powiatu pszczyńskiego. Trasy i ich poziom dostosowane są do możliwości grupy oraz warunków atmosferycznych. Zapewniamy aktywne spędzenie wolnego czasu z jednoczesną dobrą zabawą.

W bieżącym roku szkolnym umożliwiamy młodzieży wzięcie udziału w szkoleniu GOPR "Bezpiecznie w górach", potwierdzone certyfikatem. Rozpoczęliśmy również serie zajęć dotyczących topografii Beskidów oraz podstawowych informacji związanych z górami i ich środowiskiem przyrodniczym. Młodzież w ramach wyjazdów ma możliwość poznać budowę geologiczną, historię regionu, oraz wiele atrakcyjnych miejsc.

We wrześniu i październiku br. członkowie SKKT "Diablak" wzięli udział w X Górskim Rajdzie Pieszym "U źródeł Soły" organizowanym przez PTTK oddział Ziemi Pszczyńskiej oraz wycieczce na Szyndzielnię, Klimczok i Kozią Górę.

Wycieczki ze Szkolnym Kołem Diablak


W najbliższym czasie - 16 listopada br. organizujemy kolejny wyjazd, tym razem w Beskid Mały - więcej informacji na stronie: www.skkt-diablak.pszczyna.edu.pl target=_blank class=dodaj>www.skkt-diablak.pszczyna.edu.pl.

Zapraszamy chętną młodzież do wzięcia czynnego udziału w wyjazdach i spotkaniach Koła.

Opiekunowie koła: Agnieszka Szczypka-Wojciech, Artur Wojciech.

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj