pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 1 października 2008
  • wyświetleń: 1458

Do teatru na Alicję w Krainie Czarów

Gminny Ośrodek Kultury w Goczałkowicach-Zdroju organizuje 19 października o 10.00 wyjazd dla dzieci do Teatru Banialuka w Bielsku-Białej.

W teatrze na wszystkich czeka przedstawienie "Alicja w Krainie Czarów" Lewisa Carrolla w reż. Julii Pawłowskiej. Sztuka inspirowana najsłynniejszym utworem naszych czasów; to magiczna i niezwykła opowieść, pełna zdumiewających przygód, niezwykłych bohaterów, zabawnych dialogów i piosenek oraz niespodziewanych zwrotów akcji.

Alicja, w ślad za Białym Królikiem, przemierza osobliwa Krainę Czarów, a konwencja snu sprawia, że świat zwyczajnych zdarzeń przeplata się ze światem na opak, absurdem i groteską, humorem i liryką, fantazją i marzeniami... Magiczną atmosferę widowiska współtworzy wysmakowana oprawa plastyczna i muzyczna spektaklu, a kreowany przez aktorów cudowny swiat wyobraźni podkreślają niepowtarzalne kostiumu słynnej Zofii de Ines.

Zapisy w biurze GOK-u (ul. Szkolna 13, tel. 032 210-78-38). Wyjazd spod budynku Urzędu Gminy (od strony przedszkola). Koszt - 12 zł od osoby.

new / pless.pl

Źródło: GOK Goczałkowice-Zdrój

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.