pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 25 sierpnia 2008
  • wyświetleń: 2824

Made in Pszczyna po raz drugi!

We wrześniu po raz drugi będziemy świadkami imprezy, którą przygotuje w dużej mierze pszczyńska młodzież - Made in Pszczyna.

W ramach tegorocznej edycji będziemy mogli obejrzeć między innymi filmy grupy Butcher's Films. Na dwóch pokazach młodzi filmowcy, na czele z Filipem Rudnickim, pokażą nam aż siedem tytułów. Docenili ich już krytyce i publiczność w innych częściach kraju. Po raz pierwszy produkcje BF w takiej skali obejrzymy w Pszczynie.

Poza filmami w Pszczyńskim Centrum Kultury będziemy mogli obejrzeć grafiki Aliny Komraus. Absolwentka zaprezentuje w Pszczynie kilkanaście swoich dzieł.

W ostatni piątek miesiąca swoją część na Made in Pszczyna będzie miała poezja. 26 września odbędzie się promocja tomiku Barbary Brandys.

Made in Pszczyna to również imprezy zręcznościowe i sportowe. 6 września odbędą się: turniej koszykówki ulicznej oraz Skate Jam, czyli zawody na deskorolce. W centrum Pszczyny będzie Graffiti Jam.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.