pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 25 marca 2008
  • wyświetleń: 2450

Czesław śpiewa w Bugsy`s Jazz Club

Czyżby to już 8 raz?! Tak, tyle koncertów wykonał dla nas Czesiu, bez którego obchody 14-lecia istnienia Bugsy’s Jazz Clubu nie mogłyby się obyć. Przez te wiele lat, gdy gościł u nas sam lub z zespołem Tesco Value, byliśmy świadkami jak jego twórczość rozkwita i ewoluuje do coraz lepszych rozwiązań. Tym razem usłyszymy go 12 kwietnia o 20.00. Bilety w cenie 20 zł.

Czesław śpiewa w Bugsy`s Jazz Club


Nieprzeciętne teksty i sposób ich serwowania trafiały do nas, sprawiając, że Czesław zyskał stały kontakt z pszczyńską publicznością. Zapraszamy więc na kolejne spotkanie z młodym artystą, podczas którego będzie promował swoją nową płytę ( w czasie koncertu do nabycia po okazyjnej cenie).

Czesław Śpiewa to solowy projekt lidera duńskiego zespołu Tesco Value. Urodzony w Zabrzu Czesław Mozil od ponad dwudziestu lat mieszka i komponuje w Danii. Z zawodu akordeonista ma wiele zajęć, poczynając od zespołu, tworzenia muzyki do spektakli teatralnych przez prowadzenie baru, a kończąc na firmie budowlanej. I taki jest też na scenie - charyzmatyczny i zwariowany, śpiewa do mikrofonu ustawionego na poziomie pępka, prowadząc swoją konferansjerkę całkiem od niechcenia, elektryzuje publiczność, która domaga się wciąż nowych bisów.

Czesław gra muzykę trudną do zdefiniowania, ale jak twierdzi jest to połączenie tanga, pop kabaretu, punka i inteligentnego rocka. Trzeba jeszcze dodać, że istniejący od 2000 roku zespół Tesco Value koncertował we wszystkich ważnych klubach Danii, prezentował się na znanych festiwalach Roskilde i Copenhagen Jazz Fest. Na jego koncercie solowym będzie można usłyszeć piosenki z albumów Tesco Value, wydanych dotąd w Danii, jak i polskie piosenki, za których część liryczną odpowiedzialny jest poeta Michał Zabłocki oraz sam Czesław.

Serdecznie zapraszamy – emocji z pewnością nie zabraknie!

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.