pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 10 marca 2008
  • wyświetleń: 16030

Ranking klubów: Muzyczna Galeria

Muzyczna Galeria to jeden z najbardziej znanych lokali w Pszczynie. Znajduje się przy Rynku w jednej z kamienic naprzeciwko zamku.

Ranking klubów: Muzyczna Galeria
fot. muzycznagaleria.pl


Pub powstał w miejsce "Eliasza i Pistułki", bardzo popularnego swego czasu miejsca. Wciąż wielu odwiedzających Muzyczną Galerię z sentymentem wspomina także wcześniejszy lokal. Ale mimo to, bardzo wielu Muzyczna odpowiada i spełnia ich oczekiwania.

Niestety, lokale, które są popularne mają tę wadę, że bywają dni, kiedy ciężko tam znaleźć miejsce. W Muzycznej bywa tak, pomimo, że wprowadzono ograniczenia wiekowe i nie są wpuszczane osoby poniżej 21 roku życia. Lokal jednak ma zróżnicowaną klientelę i spotkamy tam osoby w różnym wieku.

- Czysto, spokojnie, kulturalnie - skomentował "Zadowolony klient". - Za dużo dymu, ale z tym pewnie trudno walczyć - dodaje internautka "sharpie".

W Galerii dominuje ciepły, niebanalny wystrój, miła atmosfera. Z muzyką bywa różnie, ale to jak z gustami, jednym odpowiada bardziej, pozostałym mniej. W Muzycznej co jakiś czas organizowane są imprezy, chociaż z biegiem czasu jest ich coraz mniej. Hitem pubu są zabawy przebierane.

Poza tradycyjnym piwem, w Muzycznej Galerii, możemy wybrać także coś z bogatej karty drinków i dań. Skosztować można kuchnii gruzińskiej, godne polecenia są także przystawki.

----------------------------------

Muzyczna Galeria
ul. Rynek 21
43-200 Pszczyna
Tel: 032 449-02-19
www.muzycznagaleria.pl target=_blank class=dodaj>www.muzycznagaleria.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.