pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 13 lutego 2008
  • wyświetleń: 3392

Sonda: Jak obchodzimy Walentynki?

Data 14 lutego na stałe wpisała się w naszym kalendarzu świąt. Tego dnia obchodzimy Święto Zakochanych, Walentynki.

Sonda: Jak obchodzimy Walentynki?


Z tej okazji dziennikarze "Głosu Pszczyńskiego" przeprowadzili niedawno sondę uliczną, w której wypytali mieszkańców Pszczyny jak obchodzą dzień św. Walentego. Oto odpowiedzi jakie otrzymali:

Marta Wolańska i Tomasz Słany: Tak, jak najbardziej obchodzimy to święto i zamierzamy spędzić go w jakiś miły i wyjątkowy sposób. Jako mężczyzna postaram się o to zadbać. Planujemy w ten dzień jakąś miłą i romantyczną kolację, a co potem? - to się jeszcze okaże. Jest jeszcze trochę czasu, więc na pewno coś razem wymyślimy.

Piotr Kozłowski: Nie lubię tego święta, i nie będę go obchodził. Dla mnie walentynki są bowiem świętem sztucznym i na pokaz. Ludzie powinni się kochać i być mili dla siebie przez cały rok, a nie tylko 14 lutego, kiedy to pokazują, jaka to z nich jest idealna para. Jest to zwykły dzień i spędzę go jak zazwyczaj.

Marcin Dobry: Jak na razie nie mam dziewczyny, więc nie mam za bardzo z kim świętować. Do walentynek są jeszcze dwa tygodnie, mam więc nadzieję, że kogoś do tego czasu poznam. A co wtedy? Może jakiś spontaniczny wypad gdzieś, gdzie dotąd jeszcze nie byłem.

Iza Niedziela: Tak, obchodzę to święto. 14 luty to dla mnie bardzo wyjątkowy dzień, ponieważ w tym dniu pięć lat temu poznałam swojego męża. Warto więc tę rocznicę jakoś uczcić. Na pewno nie obejdzie się bez kolacji przy świecach. Potem może jakiś wypad na miasto, zobaczymy.

Patrycja Siudym, Marlena Zawadzka: Niestety, nie mamy adoratorów, z którymi mogłybyśmy zorganizować coś specjalnego w tym dniu. Jednak jesteśmy za obchodzeniem tego święta. Nie widzimy w nim nic złego. Niech zakochani mają swój specjalny dzień w roku. Oczywiście, kochać drugą połowę trzeba przez cały rok.

new / pless.pl

Źródło: Głos Pszczyński

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.