pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 25 stycznia 2008
  • wyświetleń: 5442

Premiera nowego Harry'ego Pottera

W związku z ogłoszoną żałobą narodową "Magiczna noc z Harry Potterem" nie odbędzie się w planowanej oprawie. Wszystkich chętnych do spotkania z nową powieścią Joanne Kathleen Rowling MPBP zaprasza do holu biblioteki przy ulicy Piastowskaiej 1, o godzinie 23.00.

Premiera nowego Harry'ego Pottera
Harry Potter zawita niebawem w Pszczynie.


W oczekiwaniu na rozpoczęcie sprzedaży książki obecni zostaną poczęstowani gorącą czekoladą, usłyszą także fragmenty nowej książki. Biblioteka rozda gadżety i przepyta z wiedzy o bohaterze książki.

new / pless.pl

Źródło: MPBP Pszczyna

--------------------------------------

Informacja z 23 stycznia:

Mugole, bądźcie czujni! Zbliża się niepowtarzalna, magiczna noc. 25/26 stycznia do Pszczyny zawita Harry Potter.

O 23.00 na pszczyńskim lodowisku rozpocznie się impreza związana z nowym tomem opowiadającym o przygodach Harry Pottera. Chociaż pora nie będzie wczesna, to na wszystkich, którzy pojawią się przy ślizgawce czeka wiele atrakcji, będą przedstawienia, konkursy z nagrodami i mnóstwo niespodzianek.

W zabawie najmłodsi mieszkańcy Pszczyny będą musieli wykazać się znajomością wszystkich części Harry'ego i postaci z książek Joanne Kathleen Rowling. Odbędzie się również konkurs na nabardziej "Odlotowy strój na tę noc"", dlatego mugole i czarodzieje przybywajcie! Będą nagrody!

Impreza na rynku zakończy się o północy. Chwilę po dwunastej w księgarnii pierwsi szczęśliwcy będą mogli zakupić najnowszy tom przygód czarodzieja z Hogwartu.

new / pless.pl

Źródło: MPBP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.