pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 15 stycznia 2008
  • wyświetleń: 1259

Wyjazd z Woli na ''Don Chichota''

Gminny Ośrodek Kultury w Miedźnej z/s w Woli organizuje 18 stycznia wyjazd do kina NoveKino w Tychach na film "Don Chichot". Do środy przyjmowane są zapisy.

"Don Chichot" to animowana opowieść o Don Kichocie i Sancho Pansie. Osiołek Rucio opowiada prawdziwą historię o Don Kichocie. Według niego nie był on szalonym rycerzem, tylko bardzo inteligentnym, wesołym i pełnym życia kompanem. Wraz z rumakiem Rosynantem i wiernym pomocnikiem Sancho Pansą, wyruszają na pojedynek z "Rycerzem z Księżyca?, od wyniku którego zależeć będzie wszystko. Na ich drodze stanie jednak wielu wrogów, którym będą musieli stawić czoła.

Wyjazd do Tychów zaplanowano na 8.30. W kinie dzieci spędzą czas od 9.30 do 13.00, w tym czasie, poza seansem, odbędzie się prelekcja na temat bezpieczenstwa oraz gry i zabawy.

Cena imprezy to 16 zł, w niej: wstęp, przejazd, ubezpieczenie. Zapisy są prowadzone w biurze Gminnego Osrodka Kultury w Woli tel. 211 83 91, w Centrum Kultury w Woli tel. 211 95 88 oraz u administratorów placówek GOK do 16 stycznia.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.