pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 1 marca 2008
  • wyświetleń: 3233

Stanisław Sroka Trio zagra w Bugsy

W piątek, 7 marca, o godzinie 20.00 Bugsy zaprasza na koncert Stanisław Sroka Trio. Muzyka Muzyka zobaczymy w towarzystwie Łukasza Kurka oraz Andrzeja Ruska. Publiczność z pewnością nie będzie zawiedziona niebanalną, przekonującą, a jakże aktualna jakością muzyczną tej formacji. Cena biletu: 15 zł.

Stanisław Sroka Trio zagra w Bugsy


Choć grupa powstała stosunkowo niedawno - jak przystało na prawdziwych profesjonalistów - muzycy są świetnie ze sobą zgrani. Stanisław Sroka gitarzysta, absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach, występował m.in. z Billem Princem, Ewą Urygą, Agnieszką Fatygą, Arkiem Skolikiem, Grzegorzem Kapołką, orkiestrą kameralną Aukso pod dyr. Marka Mosia. Koncertował na Warszawskiej Jesieni, gra w wielu śląskich formacjach country i blues, uczestniczy w wielu sesjach nagraniowych różnych zespołów. Na stałe współpracuje z Romanem Pazurem Wojciechowskim, śląskim wokalistą bluesowym.

------------------------------------------

KONKURS PLESS.PL:

Wygraj podwójne zaproszenie na piątkowy koncert w Bugsy. Wystarczy, że jako pierwszy w komentarzach pod wiadomością odpowiesz na zadane pytanie, a bilet na imprezę będzie Twój.

Uwaga! Podczas podawania odpowiedzi należy być zalogowanym! Liczy się tylko pierwsza odpowiedź tego samego użytkownika!

Mamy dwa podwójne zaproszenia do rozdrania. Jedna osoba może wygrać tylko raz.

Pierwsze pytanie:

1. Jak nazywa się pierwsza płyta zespołu Stanisław Sroka Trio?

Odp. Heart Attack

Pierwszy prawidłową odpowiedź podał kajtek. Gratulujemy. Informacja o sposobie odebrania nagrody została wysłana mailem.

Drugie pytanie:

2. Kto wystąpił gościnnie na pierwszej płycie zespołu?

Odp. Grzegorz Kapołka

Pierwsza prawidłową odpowiedź podała kaja. Gratulujemy. Informacja o sposobie odebrania nagrody została wysłana mailem.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.