pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 18 stycznia 2008
  • wyświetleń: 7115

Wystawa fotografii T.Kuligi i PGF

Siedmiu fotografów z Pszczyńskiej Grupy Fotograficznej oraz gościnnie Tomasz Kuliga przedstawią swoje prace w Biurze Informacji Turystycznej. Wystawa odbędzie się w ramach XVI finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wystawa fotografii T.Kuligi i PGF
Wystawę fotografii będziemy mogli zobaczyć w Bramie Wybrańców.


Ewelina Solich, Zbigniew Żupa, Bartosz Koźmin, Adam Bartnik, Marcin Limański, Piotr Czyrwik, Daniel Osiński oraz Tomasz Kuliga z okazji WOŚP przygotowali ciekawe i niecodzienne fotografie. W niedzielę, 13 stycznia, w Bramie Wybrańców będzie można obejrzeć prace, nad którymi autorzy spędzili ostatnie tygodnie. Każda z nich przedstawia indywidualną wizję i pojęcie martwej natury.

Na wystawie nie zabraknie pszczyńskich fotografów, z którymi będzie można porozmawiać, a także zapoznać ze szczegółami jak robić profesjonalne zdjęcia.

- Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych fotografią, wymianą doświadczeń, informacji, na wystawę oraz nasze spotkania, które odbywają się w każdy, pierwszy piątek miesiąca. – zachęca Ewelina Solich. Więcej informacji związanych ze spotkaniami można znaleźć na stronie internetowej: www.pgf.net.pl

Pszczyńska Grupa Fotograficzna w marcu będzie świętowała swoją drugą rocznicę powstania. PGF zrzesza miłośników fotografii, zarówno tych początkujących, jak i mających do czynienia z fotografią wiele lat - z Pszczyny i okolic.

Wystawa będzie czynna codziennie w godzinach otwarcia Biura Informacji Turystycznej w Pszczynie i potwa przez tydzień, do niedzieli 20 stycznia.

Wystawa jest przedsięwzięciem charytatywnym sfinansowanym przez Pszczyńskie Starostwo. W zorganizowaniu wystawy pomogło również Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie, Pszczyńskie Biuro Informacji Turystycznej oraz zakład fotograficzny MG FOTO z Pszczyny.

Efektem pracy fotografów jest również unikatowy album, zawierający zdjęcia, które zobaczymy na wystawie. Unikatowy egzemplarz został wystawiony na aukcji portalu pless.pl. Tradycyjnie dochód z licytacji zasilił konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.