pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 2 stycznia 2008
  • wyświetleń: 4860

Postanowienia pszczynian na 2008

Tym razem dziennikarze "Głosu Pszczyńskiego" zapytali w sondzie o postanowienia noworoczne. Mieszkańcy Pszczyny odpowiadali o czym myślą i jakie są ich życzenia na 2008 rok.

Anna Stachoń: Moim skromnym postanowieniem na nadchodzący rok jest rzucenie palenia. Od dłuższego już czasu zabieram się za to, jednak nie potrafię się przełamać. Myślę, że 1. stycznia 2008 roku będzie odpowiednim momentem na skończenie z tym nałogiem.

Adrian Sudoł: Nowy rok, nowe wyzwania, tak zawsze sobie powtarzam, jednak opornie mi to idzie. Jakie postanowienie „wybrałem” na 2008 rok? Obiecałem sobie, że wyprowadzę się od rodziców. Chciałbym wreszcie żyć na własny rachunek.

Monika Grudzin, Bartek Płoskowski: Osobistych postanowień raczej nie mamy – zawsze je ciężko dotrzymać. Jednak razem z dziewczyną postanowiliśmy, że w następnym roku wyjedziemy w końcu za granicę. Już od dłuższego czasu mamy takie plany, jednak jak na razie nic z nich nie wychodzi.

Wiktor Machura: Rodzice powtarzają, że za dużo czasu spędzam przed komputerem i muszę przyznać im sto procent racji. Mimo iż bardzo to lubię, będę musiał przystopować i poświęcić więcej czasu na naukę. Więc od nowego roku będę starał się unikać dłuższego kontaktu z komputerem.

Iza Dunikowska: Co roku obiecuję sobie, że skończę wreszcie z jedzeniem słodyczy. Chciałabym się ograniczyć, ale nie potrafię. Mam jednak nadzieję, że od 1. stycznia nie wezmę do ust nawet małego kawałka czekolady.

new / pless.pl

Źródło: Głos Pszczyński

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.