pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 18 czerwca 2007
  • wyświetleń: 18055

Traffic zwycięzcą Grejfestu 2007!

Traffic i Coda to najwięksi zwycięzcy tegorocznego Przeglądu Rockowego Grejfest. Impreza odbyła się 16 czerwca na placu Zespołu Szkół Gimnazjalno-Licealneg w Woli pod hasłem "Bez alkoholu, narkotyków, przemocy i agresji".

Traffic zwycięzcą Grejfestu 2007!
Było rockowo!


W organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Miedźnej z siedzibą w Woli Przegladzie jury najwyżej oceniło muzykę i wykonanie zespołu Formacja Rockowa Traffic.

Grupa powstała na początku 2005 roku i od tamtego czasu systematycznie koncertuje w różnych klubach. Dwa razy grała z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy - w 2006 roku w Pszczynie, a w obecnym w Zabrzu. Traffic jest wyróżniony nie po raz pierwszy, w październiku 2005 roku grupa zdobyła I miejsce jury na pszczuńskim Żubrowisku, rok później była druga.

Drugie miejsce podczas tegorocznego Grejfestu zajął zespół Coda, który koncertuje już od przeszło 10 lat. Grał wcześniej przed takimi tuzami polskiego rocka jak Dżem, T.Love oraz Acid Drinkers. W ubiegłorocznym Przeglądzie Coda znalazła się na trzecim miejscu.

new / pless.pl

Zobacz zdjęcia z II Przeglądu Rockowego Grejfest!
Przegląd Rockowy Grejfest - 16.06.2007


---------------------------------------------

16 czerwca na boisku szkolnym Zespołu Szkół Gimnazjalno-Licealnego w Woli odbył się II Przegląd Amatorskich Zespołów Rockowych "Grejfest" pod hasłem "BEZ ALKOHOLU, NARKOTYKÓW, PRZEMOCY I AGRESJI". Organizatorem imprezy był Gminny Ośrodek Kultury w Miedźnej oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Patronat medialny nad przeglądem objął PSZCZYŃSKI PORTAL INTERNETOWY PLESS. Pomocy w przygotowaniu imprezy udzielili: Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealny w Woli, Ochotnicza Straż Pożarna w Woli, Komisja Oświaty, Młodzieży Kultury i Sportu Rady Gminy Miedźna.

Jury w składzie:
Michał Konior - gitarzysta, współpracował z Mietkiem Szcześniakiem, Leszkiem Możdżerem, Józefem Skrzekiem, Ewą Bem, Kabaretem Mumio z projektem Mirosława Muzykanta. Prezentował Śląsk na EXPO 2000 w Hanowerze. Gitarzysta The Stage, Gandachar Kamila Kuźnika wydany na płycie Mini Max Piotra Kaczkowskiego, muzyk sesyjny,

Wojciech Gruszczyński - wokalista, gitarzysta, kompozytor, aranżer, autor tekstów. Absolwent Prywatnej Szkoły Muzyki Jazzowej i rozrywkowej w Sosnowcu. Od 1997 roku lider grupy The Stage z którą koncertuje w kraju i za granicą do dzisiaj. Laureat wielu nagród zespołowych jak i indywidualnych. Współpracuje z takimi formacjami jak: Avatar, Golec Orkiestra, Pulsarus, Perfekt, Elektryfikator. W 2005 roku uhonorowany Nagrodą Prezydenta Miasta Będzin za wkład w krzewienie i rozpowszechnianie kultury regionu,

Łukasz Wojtas - perkusista, wibrafonista, muzyk sesyjny, kontraktowy. Współpracował
z takimi muzykami jak Bernard Masseli, Leszek Cichoński, Ewa Bem, Nippy Noya, Emilia de Poret, Kamil Kuźnik. Współpracował także z muzykami z Golec Orkiestry, Stachurskiego, Gangu Olsena. Grał w wielu formacjach worschipowych i gospelowych.
W czasie obrad na scenie wystąpił zespół SHE z Woli.

Zwycięzcą II Przeglądu Amatorskich Zespołów Rockowych "Grejfest" została Formacja Rockowa TRAFFIC. Jury przyznało także miejsce drugie, które zajął zespół CODA.

Całą imprezę uświetnił występ zespołu NEGATYW.

Od organizatora: wielkie dzięki dla akustyka formacji TRAFFIC za pomoc!

GOK Miedźna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.