Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 15 maja 2007
  • wyświetleń: 113038

Śmiertelny wypadek w Woli

13 maja nad ranem w Woli na ulicy Pszczyńskiej doszło do tragicznego w skutkach uderzenia samochodu osobowego marki Hyundai w ogrodzenie posesji. Niestety wskutek zdarzenia śmierć poniósł jeden z uczestników wypadków, 19-latek.

Śmiertelny wypadek w Woli
fot. PSP w Pszczynie


Około godziny 4.57 w niedzielę na ulicy Pszczyńskiej naprzeciwko sklepu Tesco, samochód osobowy marki Hyundai nagle zjechał z jezdni i z dużą prędkością uderzył w ogrodzenie. Siła uderzenia spowodowała ścięcie dwóch słupków ogrodzenia oraz przechylenie słupka bramy.

Samochodem podróżowali kierowca, a także czworo pasażerów: trzej młodzi mężczyźni oraz kobieta. Pierwszy zdołał się wydostać ze środka pojazdu o własnych siłach, niestety pozostałe osoby zostały zakleszczone wewnątrz auta. Deformacja pojazdu była tak ogromna, że ich wyciągnięcie było dopiero możliwe przy użyciu specjalistycznego sprzętu hydraulicznego.

Równocześnie przybyłe na miejsce wypadku zespoły pogotowia ratunkowego opatrywały wydobywanych poszkodowanych i przewoziły ich do Szpitala Powiatowego w Pszczynie. Niestety lekarzom nie udało się uratować 19-latka, który uczestniczył w wypadku.

new / pless.pl

Źródło: PSP w Pszczynie

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.