Najpopularniejsze

  • 20 czerwca 2024
  • 22 czerwca 2024
  • wyświetleń: 51730

[AKTUALIZACJA] Po środowej nawałnicy wciąż nieprzejezdna jest ul. Czarne Doły

Drugiego dnia po nawałnicy - w piątek 21 czerwca - zamknięta dla ruchu ulica Czarne Doły w Studzionce oraz Łącka Grobla.

Czarne Doły - Studzionka-Wisła Wielka nieprzejezdne po nawałnicy - 20.06.2024 · fot. powiat


Ul. Czarne Doły w Studzionce została zamknięta przez Powiatowy Zarząd Dróg. Niestety znacznemu zniszczeniu uległa nawierzchnia drogi, co nie pozwala na bezpieczną jazdę.

- Na ul. Czarne Doły jest kilkanaście potężnych wyrw w nawierzchni - korzenie drzew wyrwały asfalt do połowy jezdni. Prace zabezpieczające potrwają tam na pewno do wtorku. Wtedy zapadnie decyzja, czy droga zostanie otwarta, czy ze względu na konieczność kontynuowania prac jej zamknięcie przedłuży się. Podobna sytuacja jest na Łąckiej Grobli. Jednak ta droga może zostać otwarta najwcześniej końcem przyszłego tygodnia - poinformowała nas rzecznik powiatu pszczyńskiego Marcela Grzywacz.

Ul. Łącka Grobla
Ul. Łącka Grobla - 20.06.2024 · fot. powiat


Ruch przebiega już normalnie ulicą Lipki w Mizerowie. Z powodu uszkodzenia linii wysokiego napięcia nieprzejezdny był łącznik Gerberów - Wiejska w Łące. W piątek rano urząd miejski przekazał, że drogą można już jeździć bez przeszkód. Otwarta jest także ul. Wodna w Porębie.

Połamane słupy wysokiego napięcia w Łące, między ulicą Gerberów a Wiejską - 20.06.2024
Połamany słup wysokiego napięcia w Łące, między ulicą Gerberów a Wiejską - 20.06.2024 · fot. nadesłane przez czytelnika

ar / pless.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.