Najpopularniejsze

  • 26 lutego 2024
  • 21 marca 2024
  • wyświetleń: 6691

Wyprzedaż garażowa w szkole na Starej Wsi na pierwszy dzień wiosny

Za nami:

Rada Rodziców oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny na osiedlu Stara Wieś w Pszczynie zaprasza 21 marca na Wiosenny Jarmark, podczas którego odbędzie się wyprzedaż garażowa. Wydarzenie potrwa w godzinach 15:30 - 19:30.

Pierwszy Dzień Wiosny w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Pszczynie na osiedlu Stara Wieś w tym roku będzie inny niż zwykle. W tym dniu odbędzie się wyprzedaż garażowa, będą występy grup tanecznych, pokazy akrobatyki oraz konkurs talentów! Będzie można spotkać się, porozmawiać przy kawie i pysznym domowym cieście. Przyjdź do nas, zabierz swoich przyjaciół i razem stwórzcie stanowisko! Szczegóły na plakacie!

Osoby zainteresowane sprzedażą, proszone są o zgłoszenie się w celu rezerwacji stanowiska do 18 marca.

Wyprzedaż garażowa w szkole na dzień wagarowicza

ar / pless.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Pszczynie" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Pszczynie" podaj