Najpopularniejsze

  • 3 stycznia 2024
  • 13 stycznia 2024
  • wyświetleń: 6176

Ludzie listy piszą... Nowy serwis na pless.pl. Czekamy na Wasze wiadomości!

Ludzie listy piszą... Masz coś do powiedzenia o życiu w gminach naszego powiatu? Widzisz jakiś problem lub masz pomysł, jak zmienić swoją okolicę? Chcesz zaproponować ciekawe działania dla mieszkańców? Napisz list do redakcji! Ruszamy z nowym serwisem "Listy", który zastępuje serwis "Felietony". Zapraszamy do przesyłania wiadomości. Wybrane, najciekawsze listy opublikujemy na łamach portalu.

Na początek publikujemy wiadomość od czytelnika, który proponuje, by Eiskeller w Parku Zamkowym był naśnieżany przez całą zimę.Chciałbym zwrócić uwagę na pewną kwestię, która mogłaby przyczynić się do zwiększenia atrakcyjności naszego miasta w okresie zimowym, zwłaszcza dla dzieci. Na rynku mamy lodowisko, z którego korzystają dzieci i młodzież od początku grudnia zazwyczaj aż do końca lutego.

Zimowa niespodzianka! Naśnieżono górkę na Eiskellerze
Zimowa niespodzianka! Naśnieżono górkę na Eiskellerze - 12.01.2021 · fot. MORiS Pszczyna


Czemu nie zaproponować najmłodszym drugiej atrakcji w postaci naśnieżania górki w parku? Kilka lat temu zorganizowano armatkę, która naśnieżała Eiskeller. Może udałoby się realizować taką akcję corocznie przez cały okres zimowy? Dzięki temu, dzieci mogłyby cieszyć się jazdą na sankach niezależnie od ilości opadów śniegu.

Mam świadomość, że wprowadzenie tych zmian wymaga nakładów finansowych, ale jestem pewien, że efekty w postaci zadowolenia lokalnej społeczności zrekompensują te koszty.Chcesz podzielić się swoimi przemyśleniami? Napisz do nas! Wybrane, najciekawsze listy opublikujemy na łamach portalu. Można pisać anonimowo! Zapraszamy!

Listy można wysyłać za pomocą tego formularza

BM / pless.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.