Reklama

Najpopularniejsze

  • 30 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 24475

Nowi nauczyciele mianowni w powiatowych placówkach

We wtorek, 29 sierpnia w Starostwie Powiatowym w Pszczynie 11 nauczycieli, którzy zdali egzamin, odebrało z rąk starosty Barbary Bandoły i wicestarosty Damiana Cieszewskiego akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego.

Nowi nauczyciele mianowni w powiatowych placówkach - 29.08.2023 · fot. Powiat


Nauczyciele powiatowych szkół: Monika Gazda, Tadeusz Janosz, Dawid Kliś (Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Pszczynie), Wirginia Pyrz, Krzysztof Kowalczyk, Teresa Wilczek (Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie), Daria Chlebek (Zespół Szkół Ogólnokształcących w Pszczynie), Karolina Urbańczyk, Agnieszka Wiencek-Sawka, Agata Oszmaniec oraz Aleksandra Herok-Duc (Zespół Szkół nr 3 w Pszczynie) złożyli uroczyste ślubowanie oraz odebrali akty mianowania.

Starosta Barbara Bandoła, wicestarosta Damian Cieszewski oraz naczelnik Wydziału Oświaty Krystyna Świerkot-Żmij pogratulowali pedagogom kolejnego etapu w zawodowej karierze.

Nauczyciele mają ogromny wpływ na życie dzieci i młodzieży, są przewodnikami, którzy muszą sprawić, żeby młodzi ludzie chcieli się uczyć. To bardzo ważny, wymagający i potrzebny zawód. Niech państwa praca będzie szanowana i doceniana.

Barbara BandołaStarosta pszczyński


Starosta Barbara Bandoła dziękowała za codzienne zaangażowanie w pracy w powiatowych szkołach oraz życzyła zapału, pasji i umiejętnego budowania relacji z uczniami.

BM / pless.pl

źródło: Powiat

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj