Reklama

Najpopularniejsze

  • 25 maja 2023
  • wyświetleń: 9885

[WIDEO] Moment dachowania Dacii w Mizerowie. Było bardzo groźnie

W niedzielę, 21 maja informowaliśmy o serii zdarzeń drogowych w powiecie pszczyńskim. Jedno z nich miało miejsce w Mizerowie na skrzyżowaniu ulic Lipki i Wodzisławskiej. W sieci ukazało się nagranie, na którym widać jak doszło do kraksy i jakie były jej skutki.Przypomnijmy, do zdarzenia doszło około godziny 16.50. Ze wstępnych ustaleń policjantów Wydziału Ruchu Drogowego wynikało, że kierująca pojazdem VW Golf (41-letnia mieszkanka Jastrzębia Zdroju) wyjeżdżając z ulicy Lipki w kierunku Mizerowa nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu kierującemu samochodem marki Dacia, który poruszał się od Pszczyny ulicą Wodzisławską w kierunku DK 81.

Po bocznym uderzeniu pojazd marki Dacia dachował. Na szczęście kierowca miał zapięte pasy bezpieczeństwa, a wzmocnienia dachu wytrzymały. Mężczyzna został ranny i trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

BM, sid / pless.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj