Reklama

Najpopularniejsze

  • 10 maja 2023
  • 11 maja 2023
  • wyświetleń: 7455

[FOTO] Kolizja z drzewem i ucieczka z miejsca zdarzenia

W środę 10 maja około godz. 9.00 w Golasowicach na ul. Wspólnej samochód osobowy uderzył w drzewo. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia.

Kolizja z drzewem i ucieczka z miejsca zdarzenia - 10.05.2023
Kolizja z drzewem i ucieczka z miejsca zdarzenia - 10.05.2023 · fot. OSP Golasowice


Jak poinformowała nas Jadwiga Śmietana, oficer prasowa pszczyńskiej policji, w zdarzeniu uczestniczył samochód osobowy Fiat Stilo bez tablicy rejestracyjnej. W momencie przyjazdu służb na miejsce w pojeździe nie było kierującego. Nie było też świadków kolizji. Funkcjonariusze podczas patrolowania najbliższej okolicy nie napotkali osoby, która mogłaby uczestniczyć w tym zdarzeniu. Mundurowi ustalili właściciela pojazdu. Kobieta oświadczyła, że sprzedała auto - jako dowód przedstawiła umowę sprzedaży.

Na miejscu czynności prowadzili policjanci z wydziału kryminalnego i policyjny technik. Pojazd odholowano, zabezpieczono ślady w celu ustalenia osoby, która kierowała samochodem. Postępowanie w tej sprawie prowadzi policyjny wydział wykroczeń. Na miejscu pracowali także strażacy z OSP Golasowice.

ar / pless.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj