Reklama

Najpopularniejsze

  • 4 maja 2023
  • wyświetleń: 13901

[FOTO] Czołowe zderzenie osobówki i dostawczaka. Dwie osoby w szpitalu

W czwartek, 4 maja o godzinie 7.25 w rejonie skrzyżowania ulic Kopernika i Poniatowskiego doszło do czołowego zderzenia osobówki i dostawczaka. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Czołowe zderzenie osobówki i busa na ul. Kopernika - 4.05.2023 · fot. KPP Pszczyna


Jak informuje sierż. szt. Jadwiga Śmietana, ze wstępnych ustaleń policjantów drogówki wynika, że 57-letnia kierującą fiatem punto jadąc ulicą Kopernika od dworca w stronę centrum, z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu. Tam uderzyła w prawidłowo jadący samochód marki Renault Master. Dostawczakiem kierował 69-letni mężczyzna. Wraz z nim jechały dwie osoby - osoba niepełnosprawna i opiekun.

W wyniku zderzenia pojazdów ucierpiały dwie osoby. 52-letnia opiekunka podróżująca Renault Masterem, jak również 57-letnia kobieta kierująca Fiatem trafiły do szpitala. Kierowcy byli trzeźwi.

Czołowe zderzenie osobówki i busa na ul. Kopernika - 4.05.2023
Czołowe zderzenie osobówki i busa na ul. Kopernika - 4.05.2023 · fot. mieszkaniec


Sprawę będę teraz badać policjanci zajmujący się prowadzeniem dochodzeń i śledztw dotyczących wypadków drogowych pszczyńskiej komendy.

- Apelujemy, do wszystkich użytkowników dróg o koncentrację i zwracanie uwagi na jezdnię, pobocza i manewry wykonywane przez pozostałych uczestników ruchu drogowego - mówią policjanci.

BM / pless.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj