Reklama

Najpopularniejsze

  • 1 maja 2023
  • 2 maja 2023
  • wyświetleń: 14896

Zdarzenie z udziałem motocyklistów na DK-1. Omijali auta w korku

W poniedziałek 1 maja około godz. 20:45 na krajowej jedynce między Pszczyną a Goczałkowicami doszło do zdarzenia z udziałem dwóch motocyklistów oraz kilku samochodów osobowych.

policja, ilustracja
fot. KPP Pszczyna


Do kolizji doszło na 586 kilometrze DK-1 (kierunek Katowice). W zdarzeniu brali udział kierowcy motocykli Honda i MV Agusta oraz samochody osobowe: Renault, Volvo, Fiat i Volkswagen. Przyczyną było nieprawidłowe omijanie pojazdów stojących w korku. W pewnym momencie jadący jednośladami zahaczyli się pojazdami, co doprowadziło do utraty równowagi przez jednego z nich i kolizji z autami. 32-letni kierujący Hondą został ukarany mandatem.

Na miejscu pracował zastęp PSP Pszczyna oraz zespół ratownictwa medycznego i policja. Występowały duże utrudnienia, ponieważ panował wzmożony ruch w związku z powrotami z majowego weekendu. Początkowo droga była całkowicie zablokowana. Później poprowadzono ruch lewym pasem. Około 22:00 dwupasmówka była już w pełni przejezdna.

ar / pless.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj