pless.pl

Reklama

Najpopularniejsze

  • 20 lutego 2023
  • wyświetleń: 5534

Gaja przeszła dwa zabiegi w rosyjskiej klinice okulistycznej w Ufie

Gaja Operchalska urodziła się 19 kwietnia 2020 roku. Dziewczynka zmaga się z wieloma wadami wrodzonymi. Teraz przede wszystkim walczy o wzrok. Kilka dni temu przeszła operacje w klinice okulistycznej w Rosji.

Reklama

Gaja jest już po pierwszym zabiegu w klinice okulistycznej
Gaja po pierwszym zabiegu w klinice okulistycznej - 15.02.2023 · fot. archiwum rodzinne


- Czekaliśmy na ten dzień od urodzenia. Dzień, w którym pojawi się szansa na pomoc Naszej córeczce. Dzień, w którym ktoś nam pomoże - pisali 11 lutego rodzice Gai. - Chcemy walczyć, znaleźć miejsce, gdzie dadzą nam, naszej kochanej Gajusi szansę na lepsze jutro, na odzyskanie wzroku. Mamy nadzieję, że już w poniedziałek, 13 lutego stanie się cud i to właśnie w Klinice Alloplant Russian Eye and Plastic Surgery w Ufie, profesor da nam szansę.

Kolejne wieści od rodziców Gai pojawiły się w środę, 15 lutego. Wówczas dowiedzieliśmy się, że dziewczynka jest już po pierwszej operacji. Drugą zaplanowano na piątek.

- Byłam bardzo grzeczna, dostałam kropelki i witaminki do oczka i po 5 min od razu poszłam się bawić, więc się bardzo cieszę, że wszystko się powiodło. Teraz ciężka praca przede mną i rodzicami, żeby ćwiczyć oczy - relacjonowali w imieniu Gai.

Gaja po pierwszym zabiegu w klinice okulistycznej - 15.02.2023
Gaja po pierwszym zabiegu w klinice okulistycznej - 15.02.2023 · fot. archiwum rodzinne


W piątek, 17 lutego dziewczynka przeszła drugi zabieg. Wszystko poszło bez zarzutów, a Gaja czuje się dobrze.

Trzymamy kciuki za dziewczynkę i jej rodziców!

Jednocześnie przypominamy, że nadal można wesprzeć Gaję w drodze o sprawność. Poniżej link do zbiórki na rzecz dziewczynki:Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.