pless.pl

Reklama

Najpopularniejsze

  • 24 listopada 2022
  • 29 listopada 2022
  • wyświetleń: 8988

[ZDJĘCIA] Basen przy Rolniczoku zmienia się nie do poznania!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PZS nr 2" podaj

Budynek szkolnego basenu przy PZS nr 2 w Pszczynie przechodzi termomodernizację. Inwestycja doprowadzi do poprawy komfortu cieplnego w pomieszczeniach.

Reklama

Termomodernizacja basenu przy PZS nr 2 - 24.11.2022 · fot. powiat


Obecnie prowadzona jest termomodernizacja ścian fundamentowych. Trwają też roboty związane m.in. z montażem instalacji wentylacji mechanicznej, dociepleniem pokrycia dachu i wymianą fasady aluminiowej. W ostatnim czasie wykonano podkonstrukcję pod zamocowanie paneli słonecznych, wymieniono właz dachowy i zakończono termorenowację ścian wełną mineralną nad strefą cokołową.

Koszt zadania wyniesie ponad 4,5 mln zł. Powiat Pszczyński na realizację inwestycji pozyskał niemal 3 mln zł dofinansowania z Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego. Reszta potrzebnej sumy będzie pochodziła z budżetu powiatu.

Basen przy Powiatowym Zespole Szkół nr 2 w Pszczynie jest ogólnodostępny. W czasie lekcji korzystają z niego uczniowie, popołudniami - mieszkańcy.

ar / pless.pl

źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PZS nr 2

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PZS nr 2" podaj