pless.pl

Reklama

Najpopularniejsze

  • 16 listopada 2022
  • 18 listopada 2022
  • wyświetleń: 5559

[WIDEO, FOTO] Policjanci odzyskali skradzionego Mercedesa

Pszczyńscy policjanci odnaleźli samochód marki Mercedes o wartości ok. 150 tysięcy złotych, który według zgłoszenia miał być skradziony z parkingu. Stróże prawa potrzebowali jednego dnia, aby odzyskać pojazd.

ReklamaGdy do oficera dyżurnego pszczyńskiej komendy zgłosiła się zdenerwowana 45-letnia kobieta, która zawiadomiła o tym, że z parkingu w Pszczynie skradziono jej mercedesa, policjanci natychmiast przystąpili do działań. Przyjęto zawiadomienie i jednocześnie weryfikowano każdą informację.

Policjanci odzyskali skradzionego Mercedesa - 11.2022
Policjanci odzyskali skradzionego Mercedesa - 11.2022 · fot. KPP Pszczyna


Mundurowi podjęli odpowiednie działania operacyjne w celu wyjaśnienia wszelkich wątpliwości. Jak się okazało był to właściwy kierunek. Już następnego dnia samochód wartości 150 tys. złotych został odnaleziony przez pszczyńskich mundurowych w powiecie gliwickim.

Aktualnie prowadzone są dalsze czynności pod nadzorem pszczyńskiej Prokuratury Rejonowej w celu wszechstronnego wyjaśnienia okoliczności sprawy.

Policjanci odzyskali skradzionego Mercedesa - 11.2022
Policjanci odzyskali skradzionego Mercedesa - 11.2022 · fot. KPP Pszczyna

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.