pless.pl

Reklama

Najpopularniejsze

  • 15 listopada 2022
  • 16 listopada 2022
  • wyświetleń: 3353

Odpoczną wśród drzew - przy szkole powstała strefa relaksu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Golasowicach" podaj

Uczniowie ze szkoły w Golasowicach mają przestrzeń do odpoczynku i relaksu na łonie natury.

Reklama

Relaks wśród drzew - w Golasowicach powstała strefa relaksu - 11.2022 · fot. UG Pawłowice


Teren zielony wraz ze skarpami obok boiska szkolnego w Golasowicach został przebudowany i zagospodarowany na strefę relaksu. Wśród świerków powstała przestrzeń z ośmiokątnym, drewnianym placem, do której od strony boiska prowadzą nowe chodniki oraz schody wykonane z kostki brukowej.

W miejscu odpoczynku zabudowane zostały 4 ławki z oparciem, 2 leżaki oraz kosz na śmieci. Nawierzchnia pod leżakami została wykonana ze zrębków drewnianych.

Koszt inwestycji wyniósł 99 094,40 złotych, w tym środki z budżetu gminy to 35 094,40 złotych, a pozostała kwota w wysokości 64 000,00 złotych została dofinansowana ze środków Urzędu Marszałkowskiego w ramach konkursu "Inicjatywa Sołecka 2022".

Zadanie wykonała firma GRAŻYNA GORAUS F.H.U. z Warszowic.

ar / pless.pl

źródło: UG Pawłowice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Golasowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Golasowicach" podaj