pless.pl

Reklama

Najpopularniejsze

  • 9 listopada 2022
  • 13 listopada 2022
  • wyświetleń: 3871

[ZDJĘCIA] Budowa przedszkola w Suszcu - na jakim jest etapie?

Przy ul. Szkolnej w Suszcu powstaje 8-oddziałowe przedszkole, które będzie w stanie pomieścić 200 dzieci.

Reklama

Budowa przedszkola w Suszcu - na jakim etapie - 09.11.0222 · fot. pless.pl


Inwestycja polega na budowie przedszkola 8-oddziałowego. W budynku zaprojektowano 8 sal dydaktycznych, szatnię, stołówkę z kuchnią oraz część administracyjną. W ramach inwestycji powstanie również parking i plac zabaw.

Prace związane z budową przedszkola 8-oddziałowego w Suszcu przy ul. Szkolnej zakończono w zakresie objętym umową z firmą STRABAG SP. z o. o. Zostały przeprowadzone czynności odbiorowe służb Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz Państwowej Straży Pożarnej. Trwa przygotowanie do odbioru przez Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego.

- Do uruchomienia przedszkola pozostał do wykonania zakres robót zewnętrznych związanych z terenami zielonymi, placem zabaw i boiskiem oraz wyposażeniem wnętrza w meble, pomoce naukowe, technologię kuchni i zaplecza - informuje Mariusz Szulik z Referatu Infrastruktury Technicznej i Inwestycji Urzędu Gminy Suszec.

Koszt budowy to 8 mln 916 tys. 270 zł brutto. Inwestycja została realizowana ze wsparciem Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Kwota dofinansowania wyniosła 2 miliony złotych.

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.