pless.pl

Reklama

Najpopularniejsze

  • 3 listopada 2022
  • 6 listopada 2022
  • wyświetleń: 7862

[ZDJĘCIA] Szkolny konkurs kulinarny z udziałem uczestniczki Masterchefa!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 6 im.ks. Jana Twardowskiego w Pszczynie" podaj

W czwartek, 3 listopada w Szkole Podstawowej nr 6 w Pszczynie odbył się konkurs kulinarny "szkolny MasterChef" klas III i IV. Gościem specjalnym była Zofia Masny-Klimczak, która walczy o tytuł Mistrza Kuchni w programie MasterChef!

Reklama

Masterchef w SP nr 6 w Pszczynie z udziałem Zofii Masny-Klimczak - 03.11.2022 · fot. UM Pszczyna


Uczestnicy szkolnego konkursu ogromnie zaangażowali się w przeprowadzane konkurencje. Wspólnie z burmistrzem przekazali prezent - nudelkulę, czyli wałek do ciasta, aby przyniósł szczęście w kolejnych etapach MasterChefa. Na wałku podpisali się wszyscy uczniowie biorący udział w rywalizacji.

- Miło, że rozgłos o sukcesach naszej mieszkanki, a zarazem pracownicy naszego urzędu stanowi doskonałą promocję śląskiej kuchni. Fakt uczestnictwa w programie dla wielu młodych ludzi jest podpowiedzią, że warto wierzyć w swoje pasje. Wszystkim uczestnikom dzisiejszego konkursu gratuluję! A my trzymamy kciuki, aby w kolejnym odcinku Zosia stanęła na balkonie, co oznacza kolejny sukces w programie - mówi burmistrz Dariusz Skrobol.

Najbliższy odcinek programu MasterChef zostanie wyemitowany w telewizji TVN w niedzielę, 6 listopada o godz. 20:00. Trzymamy kciuki!

ar / pless.pl

źródło: UM Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa nr 6 im.ks. Jana Twardowskiego w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 6 im.ks. Jana Twardowskiego w Pszczynie" podaj