pless.pl

Reklama

Najpopularniejsze

  • 2 listopada 2022
  • 7 listopada 2022
  • wyświetleń: 17495

Remont DW 939 w Pszczynie - harmonogram prac

Ruszył remont Drogi Wojewódzkiej nr 939 na odcinku pomiędzy rondem Powstań Śląskich a rondem Miast Partnerskich w Pszczynie. Objazd został poprowadzony ulicą Sznelowiec. We wtorek trwają roboty wykończeniowe.

Reklama

Asfaltowanie DW 939 w Pszczynie - 07.11.2022 · fot. powiat


W czwartek, 3 listopada w ramach robót drogowych zostało przeprowadzone frezowanie nawierzchni na niemal 350 metrowym odcinku ul. Cieszyńskiej w Pszczynie pomiędzy rondem Powstań Śląskich a rondem Miast Partnerskich. Ruch drogowy odbywał się wahadłowo.

W piątek firma Drogród z Ćwiklic przeprowadziła prace porządkowe i przygotowujące. Początkowo na sobotę 5 listopada planowano ułożenie warstw nawierzchni asfaltowej, jednak ze względu na zapowiadane opady deszczu, wykonawca podjął decyzję, że ułoży asfalt w poniedziałek, 7 listopada.

Ruszył remont Drogi Wojewódzkiej nr 939 - frezowanie - 03.11.2022 · fot. powiat


W poniedziałek skrzyżowania ulicy Cieszyńskiej z ul. Ogrodową, Wesołą i Zacisze były zamknięte. Objazd zarówno od Pszczyny, jak i od Łąki został poprowadzony ulicą Sznelowiec. W czasie prowadzenia robót ruch sterowany był ręcznie.

We wtorek, 8 listopada drogowcy wykonują roboty wykończeniowe.

Droga Wojewódzka nr 939 w Pszczynie
Droga Wojewódzka nr 939 w Pszczynie przed remontem · fot. powiat


Koszt prac wyniósł ponad 350 tys. zł. Zadanie zostanie sfinansowane ze środków na bieżące utrzymanie dróg wojewódzkich przekazanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego w ramach porozumienia z Powiatem Pszczyńskim.

ar / pless.pl

źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.