pless.pl

Reklama

Najpopularniejsze

  • 12 września 2022
  • 7 listopada 2022
  • wyświetleń: 18237

[HARMONOGRAM] Jesienna zbiórka odpadów wielkogabarytowych

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Śmieci, odpady" podaj

20 września rozpocznie się jesienna zbiórka odpadów wielkogabarytowych. Podczas zbiórki zbierane będą wyłącznie następujące rodzaje odpadów: stare meble, wersalki, fotele, krzesła, wózki dziecięce, zużyty sprzęt elektroniczny i ️elektryczny (kompletny).

Reklama

Odpady muszą zostać wystawione przed posesję w dniu zbiórki najpóźniej do godz. 7.00. Przypominamy, iż do odpadów wielkogabarytowych NIE ZALICZA SIĘ następujących odpadów: opon, styropianu, wełny mineralnej, odpadów poremontowych, gruzu, worków po nawozach, okien, drzwi, opakowań po chemikaliach, olejach czy truciznach, odpadów zielonych (gałęzie, trawa, liście), armatury łazienkowej. Odpady te nie będą zbierane.

Poniżej szczegółowy harmonogram:



  • 20 września (wtorek) - os. Stara Wieś i Kępa (Paderewskiego, Strzelecka, Łucznicza, Staromiejska, Zbożowa, Doświadczalna, Gajowa, Sadowa, Jaworowa, Żytnia, Skromna, Malinowa, Rzepakowa, Miodowa, Gołębia, Łanowa, Hodowców, Rolnicza, Okopowa, Pszenna, Karłowicza, Lawendowa, Różyckiego)
  • 21 września (środa) - os. Stara Wieś i Kępa (ul. Wodzisławska, Żorska, Rybnicka, Szaraków, Słowicza, Krucza, Drozdów, Skowronków, Bażantarnia, Bociania, Cegielniana, Leśna, Batalionów Chłopskich, Wspólna, Spacerowa, Poziomkowa, Ziołowa, Zielona, Cicha)
  • 22 września (czwartek) - os. Stara Wieś i Kępa (Sygietyńskiego, Szymanowskiego, Francuska, Morelowa, Brzoskwiniowa, Wiśniowa, Czereśniowa, Św. Jadwigi, Świerkowa, Cedrowa, Cyprysowa, Jałowcowa, Cisowa, Modrzewiowa, Moniuszki, Porzeczkowa) wraz z ul. Matejki i Dunikowskiego
  • 23 września (piątek) - os. Piłsudskiego wraz z ul. Majora Sucharskiego, Katowicką (numery parzyste), ul. Bieruńską (od ronda Św. Jadwigi do skrzyżowania z DK 1) ul. Hubalczyków, ul. Hallera (od ul. Katowickiej do skrzyżowania z DK1)
  • 26 września (poniedziałek) os. Powstańców Śląskich (oprócz Matejki i Dunikowskiego) wraz z ul. Chopina, Łowiecką, Myśliwską oraz ul. Katowicką (numery nieparzyste)
  • 27 września (wtorek) - os. Podstarzyniec wraz z ul. Pionierów, Braci Jędrysików , ulicą Bieruńską (od skrzyżowania z DK1 do Jankowic), Piechurów, Lotników, Grenadierów, Studzienicką, Czołgistów, Saperską, Marynarzy , Piaskową, Żeglarską) Hallera (od skrzyżowania z DK1 do ul. Złote Łany)
  • 28 września (środa) - os. Daszyńskiego wraz z ul. Broniewskiego, Górnośląską, Nałkowskiej, Prusa oraz częścią ulicy Bielskiej (od skrzyżowania z ulicą Górnośląską do Goczałkowic) ul. Męczenników Oświęcimskich od przejazdu kolejowego do skrzyżowania z DK -1.
  • 29 września (czwartek) - Rudołtowice
  • 30 września (piątek) - Ćwiklice (na południe od ul. Męczenników Oświęcimskich)
  • 3 października (poniedziałek) - Ćwiklice (na północ od ul. Męczenników Oświęcimskich wraz z ulicą Męczenników Oświęcimskich)
  • 4 października (wtorek) - Jankowice ulice Biała, Borowikowa, Grabowa, Jarzębinowa, Jelenia, Jodłowa, Piaskowa, Sarenek, Św. Jana Pawła II, Zachodnia, Zagajniki, Zielona, Żubrów
  • 5 października (środa) - Jankowice (Akacjowa, Baziowa, Cicha, Dzika, Kasztanowa, Kościelna, Nowa, Przyśnicza, Pszczelarska, Skotnicza, Wielo Droga, Wspólna, Zacisze, Zgodna, Złote Łany, Złoty Kłos)
  • 6 października (czwartek) - Studzienice
  • 7 października (piątek) - Piasek (na wschód od Alei Dębowej), os. Polne Domy bez ul. Bieruńskiej, Pionierów, Braci Jędrysików, Studzienickiej, Żeglarskiej
  • 19 października (środa) - Piasek (na zachód od Alei Dębowej, Aleja Dębowa)
  • 20 października (czwartek) - Czarków
  • 21 października (piątek) - Poręba
  • 24 października (poniedziałek) - Brzeźce
  • 25 października (wtorek) - Studzionka
  • 26 października (środa) - Wisła Mała
  • 27 października (czwartek) - Wisła Wielka
  • 28 października (piątek) - Łąka ulice: Akacjowa, Bratków, Goli, Grochowa, Kwiatowa, Nagietków, Skargi, Stokrotek, Wrzosowa, Lawendowa, Jeziorna, Podlaska, Relaksowa, Wypoczynkowa, Gerberów, Wiejska, Wczasowa, Gospodarcza, Dąbrowskiego, Grottgera, Łukasiewicza, Dobrowolskiego, Pogodna, Drzymały
  • 3 listopada (czwartek) - Łąka ulice: Dygasińskiego, Gałczyńskiego, Grabowa, Jagiellońska, Kasztanowa, Kamienna, Jana Kupca, Piastów, Leszczyńskiego, Przerwy-Tetmajera, Turystyczna, Tysiąclecia, Wierzbowa, Chałubińskiego, Chełmońskiego, Jaworowa, Lipowa, Norwida, Przybosia, Szymonowicza, Topolowa, Bukowa
  • 4 listopada (piątek) - os. Kolonia Jasna (Bielska, Bratnia, Brylantowa, Diamentowa, Kryształowa, Krzywa, Miła, Ogrodowa, Perłowa, Piękna, Przyjaźni, Radosna, Serdeczna, Skłodowskiej-Curie, Słoneczna, Stalowa, Turkusowa, Wesoła, Zacisze, Złota, Żelazna)
  • 7 listopada (poniedziałek) - os. Kolonia Jasna (Bursztynowa, Granitowa, Grzebłowiec, Gwiaździsta, Koralowa, Kosmonautów, Księżycowa, Kwarcowa, Marmurowa, Platynowa, Rubinowa, Srebrna, Szafirowa, Szmaragdowa, Zdrojowa, Sznelowiec, Cieszyńska)
  • 8 listopada (wtorek) - os. Stare Miasto, os. Śródmieście wraz z ulicą Bielską (od skrzyżowania z ul. Wojska Polskiego do Ronda Miast Partnerskich)

ups / pless.pl

źródło: UM Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Śmieci, odpady

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Śmieci, odpady" podaj