pless.pl

Reklama

Najpopularniejsze

  • 23 lipca 2022
  • 25 lipca 2022
  • wyświetleń: 22828

Czołowe zderzenie 2 samochodów w Suszcu. W akcji LPR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

W sobotę, 23 lipca około godz. 7:45 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na ul. Pszczyńskiej w Suszcu.

Do zdarzenia doszło na trasie DW 935, w rejonie firmy Polok. Poszkodowane zostały 3 osoby. Na miejsce zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

- Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że 24-letni kierujący samochodem osobowym Fiat zjechał na przeciwległy pas ruchu, czym doprowadził do czołowego zderzenia z osobowym volkswagenem, którym podróżowała 47-letnia mieszkanka Żor. Ze sprawcą zdarzenia jechała 21-letnia pasażerka, mieszkanka powiatu gliwickiego, która śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego została przewieziona do szpitala w Katowicach. Doznała urazu brzucha i klatki piersiowej. Kierowcy obu samochodów trafili karetkami do szpitala w Pszczynie - poinformowała oficer prasowa pszczyńskiej policji, st. sierż. Jadwiga Śmietana.

Na miejscu działały zastępy OSP Suszec i PSP Pszczyna oraz zespół ratownictwa medycznego i policja. Droga na czas działań służb była zablokowana.

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj