pless.pl

Reklama

Najpopularniejsze

  • 21 czerwca 2022
  • 26 czerwca 2022
  • wyświetleń: 10969

Turniej i piknik w Brzeźcach na rzecz dzieci zmarłych górników z Pniówka

Za nami:

Dzisiaj sołectwa Wisła Mała i Brzeźce organizują wspólnie turniej charytatywny oraz piknik na rzecz dzieci górników, który zginęli w kwietniu w tragicznym wypadku w kopalni Pniówek.

maciej tetłak, dominik godziek
Dominik Godziek i Maciej Tetłak zginęli w wyniku tragicznego wypadku w kopalni Pniówek · fot. archiwum prywatne


Maciej Tetłak był społecznikiem z Wisły Małej, zastępcą naczelnika tamtejszej OSP, wieloletnim piłkarzem LKS-u, wolontariuszem. Dominik Godziek był w przeszłości zawodnikiem LKS Brzeźce, potem przez wiele lat prezesem tego klubu, ale także bardzo aktywnym członkiem społeczności Brzeźc.

- To przykład pięknej współpracy dwóch miejscowości i podziękowanie za ogromne zaangażowanie Maćka Tetłaka i Dominika Godźka, którzy dla swoich lokalnych społeczności zrobili tak wiele - mówią organizatorzy.

Wydarzenie odbędzie się na boisku LKS Brzeźce. W programie: msza, mecze towarzyskie piłki nożnej, zabawa taneczna, grill, grochówka, loteria fantowa oraz atrakcje dla dzieci. Harmonogram wydarzenia na plakacie:

Turniej i piknik w Brzeźcach ku pamięci górników z Pniówka

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.