pless.pl

Reklama

Najpopularniejsze

  • 16 czerwca 2022
  • wyświetleń: 13132

[FOTO] Alicja Janosz odwiedziła swoje przedszkole na jego 60-lecie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Alicja Janosz" podaj

W tym roku Przedszkole nr 1 w Pszczynie obchodzi 60-lecie istnienia. Z tej okazji na terenach zielonych wokół placówki w sobotę, 11 czerwca odbył się piknik rodzinny.

60-lecie przedszkola nr 1. Gościem Alicja Janosz - 11.06.2022 · fot. Piotr Łapa / UM Pszczyna


W wydarzeniu uczestniczyli przede wszystkim mieszkańcy osiedla Powstańców Śląskich, a także grono pedagogiczne. Dla najmłodszych uczestników festynu przygotowano wiele atrakcji. Gościem specjalnym była Alicja Janosz, która także uczęszczała do przedszkola na "Poligonie".

- Przedszkole nr 1 obchodzi piękny jubileusz. Z okazji 60-lecia istnienia życzę sukcesów i realizacji planów. Wszystkim przedszkolakom życzę pięknych chwil, które na zawsze pozostaną w naszej pamięci. Przedszkole jest pierwszą placówką na ścieżce edukacyjnej każdego człowieka. To miejsce wyjątkowe. Tam tworzą się pierwsze przyjaźnie, które są w stanie przetrwać długie lata - powiedział burmistrz Dariusz Skrobol, który w sobotnie popołudnie odwiedził uczestników pikniku rodzinnego.

ar / pless.pl
źródło: UM Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Alicja Janosz

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Alicja Janosz" podaj