pless.pl

Reklama

Najpopularniejsze

  • 31 maja 2022
  • 8 czerwca 2022
  • wyświetleń: 10449

[FOTO] Piknik dla Mai z Ćwiklic - zebrano 20 tys. zł!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Niepubliczny Zespół Placówek Edukacyjnych" podaj

W sobotę, na terenie Niepublicznego Zespołu Placówek Edukacyjnych w Pszczynie, odbył się piknik charytatywny dla Mai Lewandowskiej z Ćwiklic. Podczas imprezy udało się zebrać kwotę 20 tysięcy 431,46 złotych! Zapraszamy do obejrzenia obszernych fotorelacji z tego wydarzenia!

Piknik rozpoczął się o godzinie 11.00 spektaklem teatralnym "Pocieszna bajka" przygotowanym przez Niepubliczną Szkołę Podstawową nr 1 w Pszczynie i Niepubliczne Przedszkole Pociecha.

Spektakl teatralny "Pocieszna Bajka" - 04.06.2022 · fot. Mateusz Stępień


Następnie odbyła się promocja książki kulinarnej "Lunch Box Cook Book". Książka została stworzona w języku angielskim przez dzieci ze szkoły i przedszkola w Niepublicznym Zespole Placówek Edukacyjnych w Pszczynie. Kreatywne pomysły na zdrowe potrawy, warsztaty, gotowanie, sesja zdjęciowa, a wszystko zwieńczone sobotnią akcją charytatywną.

Promocja książki kulinarnej, kiermasz ciast, loteria fantowa - 04.06.2022 · fot. Mateusz Stępień


W trakcie pikniku były liczne atrakcje, dla dzieci i dorosłych - między innymi dmuchańce, zumba, zabawa powder colours, loteria fantowa, kiermasz ciast, warkoczyki, malowanie twarzy, zawody sportowe. W loterii fantowej do wygrania były atrakcyjne nagrody ufundowane przez pszczyńskich przedsiębiorców. Za udział w zawodach sportowych dla najmłodszych, każdy uczestnik otrzymał nagrodę. Głodnym i spragnionym organizatorzy proponowali zupę, grill i kawiarenkę.

Występ Voice Pless i uczniów NSP nr 1 - 04.06.2022 · fot. Mateusz Stępień


Zawody sportowe i dmuchańce - 04.06.2022 · fot. Mateusz Stępień


Malowanie twarzy, warkoczyki, gastronomia - 04.06.2022 · fot. Mateusz Stępień


Zumba SPOT - 04.06.2022 · fot. Mateusz Stępień


Powder Colour - 04.06.2022 · fot. Mateusz Stępień


Całkowity dochód z imprezy przeznaczony zostanie na rehabilitację Mai. Udało się zebrać kwotę 20 tysięcy 431,46 złotych! Nad zbiórką czuwała Fundacja Omnibus.

- Fundacja Edukacja + Terapia wraz z Zespołem Niepublicznych Placówek Edukacyjnych bardzo serdecznie dziękują rodzicom, dzieciom, sponsorom oraz osobom zaangażowanym w nasz piknik. Dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli swe serca i razem z nami włączyli się w przygotowanie pikniku. Jeszcze raz pragniemy podziękować wszystkim ludziom dobrej woli za pomoc, szczodry gest okazane serce i wrażliwość - mówią organizatorzy.

8-letnia Maja Lewandowska choruje na fenyloketonurię. Nie może odżywiać się jak zdrowe dziecko. Potrzebuje drogich, specjalistycznych produktów. Cierpi też na polineuropatię wrodzoną - postępuje u niej zanik mięśni. Grozi jej niepełnosprawność - zarówno fizyczna jak i intelektualna. Można pomóc zatrzymać chorobę i uchronić Maję przed wózkiem inwalidzkim.

Więcej o Mai piszemy w artykule: www.pless.pl/wiadomosci/71427-pomoz-uchronic-maje-z-cwiklic-przed-wozkiem-inwalidzkim-cwiklice

Link do zbiórki za pośrednictwem Fundacji Omnibus: omnibus.pless.pl/podopieczni/maja-lewandowska

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Niepubliczny Zespół Placówek Edukacyjnych

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Niepubliczny Zespół Placówek Edukacyjnych" podaj